fbpx
 

VIENA KOMANDA. VIENA DVASIA.
VIENA PERGALĖ.

Kaip laimėti taurę?

Vakaro metu komandos rungsis trijuose turuose, kurias geriausiai atlikusi komanda bus apdovanota „Geriausios įmonės komandos“ taure.
Galutinis rezultatas bus paskaičiuotas pagal visų trijų turų vidurkį.

Protų mankšta

Pirmasis turas, kuriame svarbiausi pergalės elementai yra komandos narių įvairiapusiškumas, žinių sritys nuo kino repertuarų iki matematikos ir bendras išprusimas. Savaime suprantama, kad kiekvienas narys gali daryti įtaką rezultatui.

Šifromanija

Koordinavimas ir užduočių delegavimas – kertinis pamatas šiam turui įveikti. Komanda paklius į užduočių, išmėtytų po renginio vietą, chaosą. Turą laimės greičiausiai susiorientavusi ir pateikusi daugiausiai teisingų atsakymų komanda.

Kūrybinė užduotis

Ar kada teko bandyti numesti kiaušinį nesudaužant iš antro aukšto? Taip ir galvojom, kad bus per lengva, todėl pateiksime kai ką įdomiau. Inžineriniai sprendimai, mąstymas „out of the box“, kūrybinis požiūris ir komandinis darbas.

Įmonių taurė

Smagiausias metų renginys įmonių komandinei dvasiai išbandyti
Po vieną esate stiprios asmenybės, tačiau komandoje esate neįveikiami!

Penktus metus iš eilės Lietuvoje organizuojamas geriausios įmonių komandos turnyras, kuriame petys į petį susigrums iki 60 komandų iš įvairių verslo sektorių ir stengsis laimėti 2020 metų „Įmonės taurę“.

Data: 2020 m. spalio 28 d.
Durys atsidaro: 16:30
Pradžia: 17:00
Trukmė: 4 val.
Vieta: Litexpo 5.1 salė
Komanda: 4-5 nariai
Kaina komandai: 200 EUR + PVM

Registracija yra puslapio apačioje. Užpildę registracijos formą gausite visą reikalingą infomaciją apie renginį, pasiruošimą bei apmokėjimo sąlygas.

Viena įmonė gali deleguoti kelias komandas.

Praėjusių žaidimų akimirkos

REGISTRACIJA

Jei norite dalyvauti, kviečiame užpildyti žemiau esančią formą.